Зранку у Львові працювало 74 одиниці снігоприбиральної техніки

Вночі та зранку (з 20.00 год 10 грудня і до 06.00 год 11 грудня) в місті працювало 74 одиниці снігоприбиральної техніки. Також використано 242 м3 піскосуміші та 7 м3 солі для посипання вулиць у Галицькому районі.

 

У Сихівському районі вночі та зранку працювало 15 одиниць техніки, у Шевченківському районі працювало 11 одиниць снігоприбиральної техніки, у Залізничному районі – 16 одиниць техніки, у Галицькому районі – 11 одиниць техніки, у Франківському районі – 10 одиниць техніки. В основному, до роботи були залучені підмітальні машини, трактори, піскорозкидувачі, грейдери. В кожній районній адміністрації визначений графік чергування техніки.

 

Нагадаємо, стежити за роботою снігоприбиральної техніки он-лайн можна тут: http://lviv.art-security.com/report/graph

 

Нагадаємо, загальна кількість техніки, яка буде задіяна для прибирання міста в зимовий період, – це 141 одиниця. З них 120 одиниць – це техніка ШРП районів, 21 одиниця – це техніка, яка є в Сихівському районі. Її обслуговує приватна компанія, яка виграла тендер.

 

Також цього року закуплено нову техніку: 5 піскорозкидувачів МАЗів і 2 тракторці. На це було виділено 10 млн. грн. На нову техніку встановили GPS-трекери.

 

Закуплено 15 тис. мпіскосуміші. Частина її є на базі в ШРП, решта буде довозитися. Окремо ще закуплено сіль, щоб була змога зробити більш концентровану піскосуміш.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ