Зв’язковій УПА Ользі Ільків місто та область придбали квартиру

Беручи до уваги заслуги політв’язня, зв’язкової генерала Романа Шухевича Ольги Ільків перед державою Україною, місто та область придбали їй квартиру. Сьогодні помешкання оглянув син Ольги Ільків Андрій Бойко. Завтра ж на сесії Львівської міської ради розглядатимуть питання про укладення договору-пожертви квартири для Ольги Ільків. Також місто допоможе родині у проведенні ремонтних робіт у цій квартирі. 

«У квартирі будемо жити з мамою. До того жили в колишньому сімейному гуртожитку у на вул. Науковій. Ця квартира подобається, тут просторо, світло. Мама не бачить, я розказав їй, як вона виглядає, які тут умови, і мама погодилася. Тут чисте повітря, зелень, легше вийти-зайти, бо раніше потрібно було підніматися на третій поверх, є всі умови. Після добудови і ремонту в середині будемо заселятися. Сподіваємось, до Нового року встигнути», – поділився враженнями син Ольги Ільків Андрій Бойко.

Зазначимо, що ухвалою Львівської міської ради від 27.04.2017 року № 1876 «Про внесення змін до переліку об’єктів, видатки на які у 2017 році будуть проводитись за рахунок коштів бюджету м. Львова» було передбачено кошти в сумі 400000 грн для придбання житла Ользі Ільків. Рішенням Львівської обласної ради № 421 від 25.04.2017 року «Про уточнення показників обласного бюджету Львівської області на 2017 рік» було передбачено виділення 400000 грн для співфінансування придбання житла для зв’язкової Р. Шухевича Ольги Ільків.

«Були виділені кошти з міського і обласного бюджетів в однаковій сумі, загальна сума – 800 тис. грн. Після цього було створено конкурсний комітет, оголошено конкурс, і всі охочі могли подати свої заявки для закупівлі квартири. Заявки дали дві компанії – одна на більшу площу, загальна вартість закупівлі якої склала 945 тис грн., але  меншу ціну запропонувала компанія «Ріел» – загальна вартість 800 тис. грн. Проведена експертна оцінка квартири, ми вели перемовини з Ольгою Ільків, і перед тим, коли купували квартиру, ми її оглянули, і пані Оля дала згоду на її придбання.

Ольга Ільків проживає в однокімнатній квартирі на вул. Науковій, 22,  площа якої – 33 кв.м,  і вона є для неї тісною, бо має дуже багато літератури, книг. Це помешкання має 44,9 кв.м., є більше, просторіше, світліше, комфортніше для неї», – розповіла Ірина Маруняк, директор департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР.

Кошти було виділено у повному обсязі, розпорядником коштів визначено департамент житлового господарства та інфраструктури. Наказом директора департаменту №388 від 16.08.2017 року утворено конкурсний комітет для визначення переможця конкурсу щодо придбання житла для О. Ільків. Переможцем конкурсу визначено ПП «Сервіс – Ріелбуд», який запропонував однокімнатну квартиру на вул. Кн. Ольги, 122а (загальна площа 44,9 кв м), розташовану на 1 поверсі. Відповідно до експертної оцінки ТзОВ «Периметр» вартість згаданої квартири становить 800430 грн. Відповідно до договору купівлі-продажу від 2.10.2017 року департаментом придбано квартиру на вул. Кн. Ольги, 122а за 800000 грн.

Довідка

Ольга Ільків («Роксоляна», «О. Звіробій») – зв’язкова Головного командира УПА Романа Шухевича, яка за свою діяльність в національно-визвольному русі 14 років провела в Алєксандровській та Владімірській тюрмах.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ