Львівські туристичні об’єкти представили на порталі ZRUCHNO.TRAVEL

Сьогодні Команда Асоціації індустрії гостинності України  презентувала новий туристичний інтернет-портал  ZRUCHNO.TRAVEL – кожен регіон України представляв свої можливості, – повідомляє прес-служба ЛОДА.

Під час презентації порталу в новому туристичному бізнес-просторі  Наталія Табака презентувала туристичні пропозиції Львівської області. Зокрема, розповіла про туристичні локації, можливості оздоровлення, активного відпочинку та фестивальних подій на літній сезон  в області.

Гостями заходу стали відомі мандрівники, представники тур бізнесу, влади, журналісти, блогери, видатні спортсмени, і вся команда ZRUCHNO.TRAVEL.

Ресурс об’єднує сервіси для подорожей, найбільшу  базу туристичних ресурсів, напрямків та місць, рекомендації, рейтинги, а також фото та відео контент з різних куточків країни.
Залучити мандрівників, об’єднати представників інфраструктури, запропонувати нові можливості для бізнесу, подбати про об’єкти спадщини та нарешті почати відбудову екосистеми, в якій український туризм розвиватиметься на користь країни та її жителів, – основні завдання ZRUCHNO.TRAVEL.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ