Львівський драмтеатр Заньковецької відзначить 100-річчя фестивалем

Кращі театри України та зарубіжжя візьмуть участь у фестивалі, присвяченому 100-річчю заньківчанської сцени. Він пройде у Львові з 15 листопада до 20 грудня за участю колективів з Білорусії, Литви, Польщі та інших країн. Про це кореспондентові Укрінформу повідомив директор Національного драмтеатру імені М.Заньковецької Андрій Мацяк.

«З  нагоди святкування 100-річчя драматичного театру ім. Марії Заньковецької відбудеться театральний фестиваль, на який приїдуть найвідоміші колективи з України та зарубіжжя. Серед них – київські драмтеатри імені Івана Франка та Лесі Українки, варшавський театр Польський імені Арнольда Шифмана, білоруський імені Янка Купали, вільнюський Національний драматичний та інші»,- зазначив Мацяк.

За його словами, гості виступлять на різних сценах обласного центру, оскільки заньківчанський театр свій віковий ювілей зустрічає докорінною реконструкцією. У театрі змінюють підлогу, освітлення, тут буде оновлено інтер`єри глядацької зали та вестибюлів. На цей час заньківчан прихистять Львівська опера, театр юного глядача, міські палаци культури.


КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ