Львів’ян запрошують відвідати Десятий Форум Вільних Місцевих Політиків

У Львові 16-18 вересня відбудеться Десятий Форум Мережі Вільних Місцевих Політиків «Енергоефективність на муніципальному рівні». У рамках Форуму 18 вересня о 13:00 у Львівській міській раді (Велика сесійна зала, пл.Ринок,1) відбудеться брифінг.

Участь у брифінгу візьмуть: Андрій Кирчів, виконавчий директор АЕЕМУ, Львів; Володимир Омельченко, експерт Центру Разумкова, Київ; Насіха Поздер, віце-президент партії “Наша странка” (партія-член ALDE), Сербія.

Мережа вільних місцевих політиків створена, щоб посилити вплив на формування порядку денного української регіональної та місцевої політики з боку активних громадських активістів та депутатів місцевих рад, сприяти їх професійному зростанню, пропонувати дієві розв’язки місцевих проблем.

Мета – об’єднати місцевих політиків та громадських діячів ліберальних поглядів для подальшої ефективної роботи на місцях. Створення просвітницького ресурсу, який буде постійно доповнюватись учасниками, їх досвідом.

Ціль форуму – розкрити питання щодо наявних та можливих заходів енергозбереження та енегроефективності, які можуть бути реалізовані на комунальному рівні.

До заходу залучені кращі українські та закордонні фахівці з питань місцевого та регіонального розвитку, управління проектною діяльністю, роботі з громадами та застосування соціальних технологій, а також депутати Парламенту та місцевих рад поточного та попередніх скликань.

Організатори: ГО «Центр громадянських ініціатив» ( cehrin.org.ua) за підтримки представництва фонду Фрідріха Науманна в Україні ,  Альянс лібералів та демократів за Європу та Європейський ліберальний форум.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ