Магістратура: у Міносвіти нагадали про дедлайн реєстрації на ЗНО

Міністерство освіти і науки України нагадує, що у вівторок, 5 червня, завершується реєстрація для тих, хто складатиме тестування за технологією ЗНО для вступу в магістратуру. Як повідомили на сайті МОН, це стосується вступників на спеціальності галузей знань: «Гуманітарні науки» (крім спеціальності «Філологія»), «Соціальні та поведінкові науки», «Журналістика», «Право», «Сфера обслуговування», «Міжнародні відносини».

 

“Для них вступ відбуватиметься за результатами єдиного вступного іспиту (ЄВІ) з іноземної мови, а для вступників на «Право» та «Міжнародне право» – також за підсумками єдиного фахового вступного випробування (ЄФВВ) з Права та Загальних навчальних правничих компетентностей”, – йдеться у повідомленні.

Зокрема, щоб зареєструватися на ЄФВВ та ЄВІ вступникам на магістратуру необхідно звернутись до одного з вишів, у якому вони бажають брати участь у конкурсному відборі.

Охочі взяти участь у відборі за спеціальністю «Право» та/або «Міжнародне право» та одночасно за спеціальностями галузей знань «Гуманітарні науки» (крім спеціальності «Філологія»), «Соціальні та поведінкові науки», «Журналістика», «Сфера обслуговування», «Міжнародні відносини» мають подавати документи до приймальної комісії вишу, який у 2018 році здійснює набір на «Право» або «Міжнародне право».

У МОН зазначили, що підтвердженням реєстрації є отримання екзаменаційного листка.

Основна сесія ЄВІ відбудеться 11 липня, ЄФВВ – 13 липня.

Станом на 30 травня на «ЗНО в магістратуру» зареєструвалося понад 25,5 тис. вступників.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ