“Мій тато захищає Україну” бере участь у відборі Національного конкурсу «Благодійна Україна»

Аби оцінити власну роботу, визначити потребу для активізації подальшої благодійної діяльності та її вдосконаленні, покладаючись на результати голосування громадян, Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» подалося до відбору в Національному конкурсі «Благодійна Україна», номінація –«Молодіжна та дитяча благодійність».

За результатами реєстрації, участь у цьому масштабному заході беруть участь 744 представника – фізичні (волонтери, меценати, благодійники) та юридичні (благодійні товариства та фонди, громадські організації та об’єднання) особи.

Реєстраційний номер Благодійного товариства «Мій тато захищає Україну» – 156.

Залишати свою оцінку роботи щодо благодійників, які подалися до участі в цьому конкурсі, можна через електронну пошту – konkurs.blago@gmail.com.

Заявки у всіх номінаціях будуть передані Національній експертній раді, яка за допомогою залучення декількох десятків зовнішніх експертів, має визначити переможців та лауреатів на загальнодержавному та регіональному рівнях конкурсу. Результати конкурсу планують оголосити 21 березня на прес-конференції в Українському кризовому медіа-центрі.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ