Мінекономіки вперше за 27 років розробило експортну стратегію – Кубів

Міністерство економічного розвитку і торгівлі цьогоріч вперше за 27 років презентувало експортну стратегію на три роки. Про це під час річної звітної прес-конференції сказав перший віце-прем’єр-міністр – міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів, повідомляє кореспондент Укрінформу.

“Міністерство активно просувало український експорт на міжнародні ринки. Вперше за роки незалежності, за 27 років, ми розробили експортну стратегію – дорожню карту розвитку на 2017-2020 рік”, – зазначив Кубів.

За його словами, Офіс з підтримки експорту успішно провів 8 місій, у ході яких українські підприємці провели тисячі бізнес-зустрічей.

“Наша команда також продовжує привертати увагу світової спільноти до питань торговельної агресії Російської Федерації, що впроваджує необгрунтовані торговельні бар’єри. Команда міністерства також захищає інтереси експортерів на зовнішніх ринках”, – додав Кубів.

Офіс з просування експорту – консультативно-дорадчий орган при Міністерстві економічного розвитку та торгівлі України, який займається просування українського експорту на закордонні ринки.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ