Мін’юст зареєстрував Порядок повної перевірки електронних декларацій

Міністерство юстиції зареєструвало Порядок повної перевірки електронних декларацій чиновників.

Про це інформує Урядовий портал.

“Міністерство юстиції сьогодні невідкладно зареєструвало напрацьований робочою групою при Секретаріаті Кабміну Порядок повної перевірки електронних декларацій чиновників. Тож тепер НАЗК має можливість провести повноцінний аналіз статків чиновників у поданих ними електронних деклараціях”, – йдеться у повідомленні.

Як повідмлоялося, робоча група з підготовки порядків щодо проведення повної перевірки електронних декларацій та стилю життя чиновників була сформована з ініціативи міністра юстиції Павла Петренка та за дорученням Прем’єр-міністра Володимира Гройсмана після того, як Національне агентство з питань запобігання корупції впродовж кількох місяців не могло подати для реєстрації в Мін’юсті якісно розроблені версії документів, які б повністю відповідали чинному законодавству та не обмежували права людини.

1 лютого Прем’єр-міністр Володимир Гройсман розкритикував роботу керівника НАЗК Наталії Корчак та заявив про спроби завадити роботі системи електронного декларування.

А 10 лютого стало відомо, що НАЗК затвердило порядок перевірки електронних декларацій чиновників, розроблений Міністерством юстиції.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ