Молдаванин віз у Польщу 2 тис. пачок сигарет

Громадянин Молдови намагався приховати майже 2000 пачок сигарет в «Ауді-6», повідомили у ГУ ДФС у Львівській області.

Сьогодні, 28 липня, 35-річний громадянин Молдови, що живе у Франції,  прямував з України до Республіки Польщі через митний пост «Краковець –  Корчова».  Для перетину кордону  обрав смугу спрощеного митного контролю «зелений коридор». Під час візуального огляду транспортного засобу у працівників Львівської митниці ДФС виникла підозра про наявність в автомобілі товарів, прихованих від митного контролю, або заборонених чи обмежених до переміщення через митний кордон.

Автомобіль було скеровано в спеціально відведене місце для поглибленого огляду. Там в автомобілі  було виявлено приховані від митного контролю 1870 пачок сигарет з та без  акцизних марок. Сигарети було сховано у конструктивних  порожнинах автомобіля.

Отже, громадянин  Молдови вчинив дії, спрямовані на переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контролю, тобто з використанням способів, що утруднюють виявлення таких товарів, та з використанням спеціально виготовленого тайника. Зазначені дії мають ознаки порушення митних правил, передбаченого ч. 1 ст.483 Митного кодексу України. Сигарети вилучено. Справу скерують до суду.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ