МОН хоче прописати у законі освіту для дорослих

Робоча група при Міністерстві освіти і науки України працюватиме над створенням законопроекту “Про освіту дорослих”. До її складу увійдуть представники МОН, освітяни та громадські організації. Про це повідомляє прес-служба Міністерства освіти та науки.

 “Робота над законом має здійснюватись в таких напрямках, як легітимізація терміну “освіта для дорослих”, визнання суспільної корисності цієї освіти та здійснення підготовки професійних кадрів для системи освіти дорослих”, – йдеться у повідомленні.

Можливості для розвитку освіти дорослих вже закладені в законі “Про освіту”, який Верховна Рада прийняла 5 вересня цього року. Втім, враховуючи, що в сучасному світі нові знання і професїї з’являються дуже швидко, громадянам потрібно надати більш широкий вибір для перекваліфікації та професійного розвитку, наголошують у МОН.

До створення законопроекту долучиться також Інститут міжнародного співробітництва Німецької асоціації народних університетів (DVV International). Він займається створенням сталих структур для розвитку освіти дорослих в 35 країнах світу.

Пропозиції до концепції законопроекту мають бути подані до 15 листопада.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ8:46, вівторок, 25 вересня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
17:33, понеділок, 24 вересня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0