МОЗ запустило версію сайту для людей з вадами зору

Міністерство охорони здоров’я запустило новий офіційний веб-сайт. Про це Міністерство охорони здоров’я повідомило на своїй сторінці у Facebook.

Адреса лишилася незмінною, але ми абсолютно змінили структуру і підхід. Тепер сайт МОЗ – це сучасний ресурс зі зручним функціоналом та корисним контентом”, – йдеться у повідомленні.

Загалом на новому сайті МОЗ є 10 основних розділів: «Про міністерство», «Громадянам», «Медичним працівникам», «Фахівцям», «Освіта», «Прес-центр», «Документи», «Контакти», «Довідник», «Онлайн форми».

У розділі для громадян розміщена інформація про права пацієнтів, порядок направлення на лікування за кордон, інформація про мережу кардіологічних центрів, де можна зробити безоплатне стентування в екстреному випадку; дані про стан закупівель ліків за державний кошт, а також корисна інформація про вакцинацію, поради лікарів.

Крім того, на сайті розміщено карту медичних закладів по областях та населених пунктах, інформація про програму “Доступні ліки”, відповіді на найпоширеніші запитання.

У розділах “Медичним працівникам” та “Освіта” розміщено інформацію про міжнародні протоколи лікування, інформація про автономізацію лікарень, навчальні заклади на науково-дослідні установи МОЗ України, роз’яснення стосовно навчання після закінчення медичного вишу.

На сайті є відповідні розділи для фахівців, які працюють у сфері охорони здоров’я – керівників медичних установ, фармвиробників, міжнародних партнерів, журналістів.

Також запрацювала версія сайту для людей з вадами зору. Тут можна збільшити шрифт, змінити фон на синій чи перевести сайт у чорно-білу палітру кольорів.

Зазначається, що фінансова підтримка розробки нового вебсайту здійснювалася проектом «Консультування з ВІЛ/СНІД та підтримка інституцій», який впроваджується Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ) в Україні.

Експертну підтримку реалізації проекту надала громадська організації “Центр підтримки медичної реформи”.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ