На Львівщин прийняли проект обласного бюджету на 2018 рік

Сьогодні, 21 грудня, під час сесії Львівської обласної ради, депутати прийняли проект обласного бюджету Львівської області на 2018 рік. Обсяг обласного бюджету за доходами в 2018 році сягатиме понад 17,5 млрд грн, з них – 15,1 млрд грн загальний фонд, 2, 4 млрд грн – спеціальний фонд. В порівнянні з  2017 роком, цей обсяг більший на понад 18%. Про це сьогодні під час сесії розповів директор департаменту фінансів Львівської ОДА Олег Демків.

За словами директора департаменту фінансів Олега Демківа, структуру доходів обласного бюджету на 2018 рік складуть: податкові надходження – 22%, освітня субвенція – 2%, медична субвенція – 10%, додаткова дотація – 5% та соціальні субвенції – 61%.

Основні видатки планується здійснювати в галузях: охорони здоров’я, освіти, соціального захисту, культури, спорту, охорони навколишнього середовища, ремонт доріг та безпека дорожнього руху, придбання житла для дітей-сиріт, бюджет розвитку.

«Вдалось продовжити дію експерименту щодо зарахування інвестиціального фонду обласного бюджету понад 50 % понадпланових митних платежів спрямованих на їх цільове призначення на будівництво та ремонт доріг. Також вперше у зв’язку із створенням дорожнього фонду частина цього дорожнього фонду із державного бюджету буде поступати в обласний бюджет як субвенція місцевим бюджетам на ремонтні роботи, це 583 млн грн», – зазначив Олег Демків.

На реалізацію обласних програм на Львівщині в 2018 році передбачили – 1 млрд 381 млн грн. За ці кошти профінансують 30 обласних програм.



Коментарі



Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *



СХОЖІ НОВИНИ