На Львівщині нагородили переможців екологічних конкурсів

Сьогодні, 14 грудня, у межах зльоту учнівських лісництв відбулось нагородження переможців двох екологічних конкурсів: «Збережемо ліси для нащадків» та «Життя без сміття-2017». Про це інформує прес-служба ЛОДА.

Переможці та учасники конкурсів отримали мірні вилки, мультимедійний проектор, ноутбук, цінні подарунки, матеріали для покращення матеріально-технічної бази та інформаційно-методичну літературу.

Конкурс  «Збережемо ліси Львівщини для нащадків» розпочався іще 1 квітня, а  участь в ньому взяли представники 32 учнівських лісництв. Відтак, перемогу здобуло лісництво Труханівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Сколівського району.

«Подібні конкурси дають змогу молоді з усіх куточків Львівщини долучитись до справи збереження однієї із найбільших цінностей області – лісів. Мета таких заходів – донести до суспільства ідею про необхідність дбайливого ставлення до природи та пропагування екологічної культури», – зазначив начальник управління охорони природних ресурсів та моніторингу Львівської ОДА Андрій Сенюк.

Окрім того, відзначили і трьох призерів конкурсу «Життя без сміття-2017». Конкурс був присвячений Всесвітньому дню вторинної переробки, а до участі було подано 44 екологічні проекти.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ