На Львівщині обговорять досвід виробництва енергії з альтернативних джерел

26 травня 2017 року в сесійній залі Львівської обласної відбудеться конференція «Відновлювана енергетика та заміщення газу. Впровадження енергосервісу та енергоменеджменту», – інформує прес-служба ЛОДА.

Співорганізатори конференції : Держенергоефективності, Українсько-Данський енергетичний центр, фонд Еберта в Україні та Львівська обласна державна адміністрація.

Участь у конференції візьмуть голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка,  директор  представництва Фонду Еберта в Україні – Маттес Бубе, голова Держенергоефективності – Сергій Савчук та головний радник Українсько-Данського енергетичного центру – Андерс Крістенсен.

Ключові питання для обговорення : досвід виробництва теплової та електричної енергії з альтернативних джерел; стимулювання проектів у сфері відновлювальної енергетики; економічні стимули,  законодавчі ініціативи та фінансові механізми; енергосервіс: повернення ЕСКО-інвестицій у 2016, ЕСКО-інвестиції; енергоменеджмент – реалії енергоефективності без капіталовкладень.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ