На Львівщині триває чемпіонат світу з авіамодельного спорту-2017

Львівщина приймає змагання чемпіонату світу з авіамодельного спорту (радіокеровані метальні моделі планерів F3K). Відтак поблизу села Великий Дорошів на території спортивного містечка тривають 6-9 відбіркові тури для спортсменів двох вікових груп «Senior» та «Junior».

У віковій групі «Senior» змагаються 90 спортсменів, в групі «Junior» – 23. Для обидвох вікових груп змагання складаються з 19 турів.

5-ти денний марафон відбіркових турів, який триватиме з 24 по 28 липня завершиться фіналом Чемпіонату – 29 липня. За результатами турів у фінал вийдуть 12 найкращих дорослих пілотів та 8 юніорів з усього світу, які боротимуться за звання «Чемпіон світу-2017».

Загалом помірятися силами на Львівщину прибули 113 спортсменів з 33 країн світу. Збірну команду України представляють 3 дорослих пілоти та 3 юніори.

Нагадаємо, організаторами Чемпіонат світу з авіамодельного спорту є Федерація авіамодельного спорту, Львівська обласна федерація авіамодельного спорту за підтримки Львівської обласної державної адміністрації та Жовківської райдержадміністрації. Захід відбувається під егідою Міжнародної федерації авіаційного спорту, Міністерства молоді та спорту України.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ