На Львівщині успішно завершилися дві найвідоміші гоночні серії з автоперегонів

Цими вихідними в с. Уличне Дрогобицького району Львівщини завершилися дві найвідоміші ралійні серії автоспорту: IV етап Чемпіонату України з міні-ралі «Кубок Лиманів» та ІІ етап Національної серії з ралі «Кубок Карпат» «Львівський стандарт 2017». Про це повідомляє прес-служба ЛОДА.

Перегони організовано Автомобільною федерацією України та Галицьким автомобільним клубом під егідою Міністерства молоді та спорту України за активного сприяння управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації та Дрогобицької райдержадміністрації. Головний суддя та директор змагань – суддя національної категорії Сергій Єженков (м. Львів).

На урочистому відкритті змагань на центральній площі міста Трускавця учасників ралі привітали заступник голови Львівської облдержадміністрації Оксана Стоколос-Ворончук; голова Дрогобицької райдержадміністрації Володимир Шутко, міський голова Трускавця Андрій Кульчинський, начальник управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації Юрій Майборода, сільські голови сіл Уличне та Доброгостів Святослав Стефанків та Любомир Пасенко та інші.

Обидві траси змагань як і IV етап Чемпіонату України з міні-ралі «Кубок Лиманів» так і ІІ етап Національної серії з ралі «Кубок Карпат» «Львівський стандарт 2017» пролягали територією Дрогобицького району Львівської області та мали рекордні показники траси: кількості поворотів, перепаду висот, швидкісними прямими ділянками з вузькими поворотами та гравійним покриттям.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ