На Львівщині відзначили кращих бібліотекарів

Сьогодні, 29 вересня, напередодні Всеукраїнського дня бібліотек, на Львівщині відзначили працівників бібліотечної справи. Урочистості відбулись у Центрі Митрополита Андрея Шептицького. Перший заступник голови Львівської ОДА привітав та нагородив відзнаками кращих бібліотекарів.

«Ваша професія є надзвичайно важливою – вона формує стержень особистості. Адже дитина зустрічається із книгою вперше після теплого материнського слова. Саме книга є тим дороговказом, який дуже часто є початковим у житті кожного з нас. Важливим і є те, що сьогодні ми тут у місці, яке поєднує книги і сучасні інноваційні технології. І надзвичайно важливо цей новий формат співпраці із книгою донести до тих, хто її любить, це – ваша місія просвітителя і місія плекання любові до книги. Бажаю Вам хороших учнів та послідовників. Книга сьогодні об’єднує, і об’єднуєте Ви – працівники бібліотекарської справи», – наголосив Ростислав Замлинський.

На важливості значення книги та праці бібліотекаря наголосив і ректор Українського католицького університету Богдан Прах.

«В книзі є закодована мудрість, знання, захований секрет, що досі людство напрацювало і передає новому поколінню. І кли книга не буде на столі кожного дня, суспільство буде убоге, не буде розуміти самого себе та свого майбутнього. Тому наше завдання є дуже велике, завдання усіх тих, які займаються книгою, пропагують книгу, дбають за неї. Митрополит Андрей Шептицький дуже розумів цю перспективу книги, дбав про це, збирав книги, фінансував бібліотеки, знаючи що це є дар новому поколінню. Ми для того є, щоб широкий світ пригортати до свого серця, а книгу дарувати іншим», – зазначив Богдан Прах.

Також в межах заходу працівники бібліотечної справи переглянули фотопроект «Fresh Reading» («Свіже читання») – фотопортрети львівських бібліотекарів у п’яти центральних книгозбірнях.

Довідково

Фотопроект «Fresh Reading» («Свіже читання») стартував 18 серпня. Упродовж двох тижнів творча команда у складі Сергія Талочка, Сашка й Дарини Балабаїв зробили 58 фотопортретів львівських бібліотекарів у п’яти центральних книгозбірнях, відзняли відеоматеріал та підготували експозицію, присвячену Всеукраїнському дню бібліотек.

Мета проекту – промоція здорового способу життя, читання книг, руйнація стереотипів пов’язаних із книгозбірнями, підтримка та популяризація бібліотек.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ