На Львівщині запрезентували стратегію розвитку малого та середнього підприємництва регіону

Сьогодні, 23 листопада, на Львівщині відбулась публічна дискусія «Регіональна стратегія розвитку малого та середнього підприємництва (МСП) Львівської області: від намірів до конкретних дій». В межах заходу громадськості за презентували регіональну стратегію, опісля ж учасники конструктивно дискутували щодо її цілей. Про це повідомляє прес-служба ЛОДА.

Як розповів директор департаменту економічної політики Львівської ОДА Роман Филипів регіональна стратегія розвитку малого та середнього підприємництва Львівської області є результатом плідної роботи компетентного середовища, у складі якого присутні науковці та представники громадськості.

«Очевидно, що мале і середнє підприємництво це рушій економічних змін. Зрозумілим є і те, що Львівщина є дуже хорошим місцем саме для розвитку малого та середнього бізнесу. Про це зрештою і свідчить статистика. У Львівській області працює близько 20 великих підприємств, 800 середніх і майже 16 тисяч малих підприємств. Зараз ми відроджуємо промислове реноме Львівщини, але ніша для малого і середнього підприємництва залишається вільною. Сьогодні у Львівській області приблизно на 10 тисяч населення припадає 60 суб’єктів господарювання саме у сфері середнього і малого бізнесу, а відтак є відповідне місце де можна розвиватися. Стратегія розвитку малого та середнього підприємства це є той документ який може уніфікувати всі погляди, проблематику і механізми і інструменти, про те яким чином і куди нам потрібно рухатись»,  – зазначив Роман Филипів.

Також Роман Филипів під час пленарного засідання ознайомив присутніх із цілями стратегії серед яких покращення бізнес-середовища регіону, розбудова ефективної інфраструктури підтримки МСП, полегшення доступу МСП до ресурсів, розвиток галузевих кластерів, підвищення конкурентноспроможності МСП, налагодження співпраці між МСП, сприяння виходу на нові ринки.

Працювали учасники у двох дискусійних панелях «Як створити сприятливі умови для розвитку МСП регіону?» та «Як під підвищити конкурентоспроможність МСП?».КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ