На Мостищині відкрили сімейну ферму

8 листопада в селі Воля Садківська, що у Мостиському районі, відкрили сімейну ферму. Інформують у прес-службі Львівської ОДА.

Зазначимо, що створення сімейної ферми в районі стала співпраця з Львівською аграрною дорадчою службою.

На фермі на даний час є одна корова, чотири нетелі і чотири особини молодняка ВРХ. Планує збільшити поголів’я молочного напрямку до 10 корів.

«Відкриття ще однієї сімейної молочної ферми – це створення робочих місць, нового бізнесу, розвиток сільського господарства і розвиток області. Сьогодні у Львівській області є понад 112 тисяч корів, 94 % утримується в господарствах сільського населення, ними виробляється 96% всього молока. Таким чином, ви є основним виробником молочної продукції та забезпечуєте харчову безпеку області і виготовляєте продукцію високої якості. Сьогодні державна політика спрямована на підтримку в першу чергу тих, які вже працюють, для цього діє низка державних програм,  друге – це напрацювання механізму реєстрації сімейних ферм»,- зазначив заступник директора департаменту агропромислового розвитку Львівської ОДА Павло Дигдало.

У власному новозбудованому тваринницькому приміщенні зроблена реконструкція згідно з Українсько-канадським проектом.

Нагадаємо, що сімейні ферми дають можливість покращити умови утримання тварин у впровадженні автоматичної системи напування корів, якісного кондиціювання повітря, системі освітлення, а також автоматизованому доїнню. Продуктивність поголів’я ферм зросте на 15-20%.

Застосування сучасного обладнання дозволить суттєво зменшити затрати часу на роботу в господарстві навіть за умови утримування більшої кількості корів. Очікується, що завдяки збільшенню об’ємів заготівлі молока та підвищенню його якості, родини зможуть отримувати вищі прибутки й підвищити свій добробут.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ