На окупованому Донбасі “казаки” відмовляються виконувати накази російських офіцерів

На тимчасово окупованій території Луганської області між військовослужбовцями ЗС РФ та представниками так званих “казацьких” формувань збільшилася кількість сутичок. 

Про це повідомляє у Фейсбуці прес-центр Головного управління розвідки Міноборони.

“Із початку травня ц.р. у н.п.Голубівка Луганської області збільшилась кількість випадків сутичок між військовослужбовцями ЗС РФ та представниками “казацьких формувань”. Мають місце факти відмови виконувати “казацьким” командуванням накази російських офіцерів, які обвинувачуються у розкраданні фінансування та недолугому командуванні, що призводить до невиправданих втрат особового складу та техніки”, – йдеться в повідомленні.

В ГУР також зазначають, що у російських окупаційних військах серед особового складу спостерігається посилення напруження у відносинах через поглиблення протиріч між кадровими військовими ЗС РФ та іншими категоріями військовослужбовців. При цьому зростає рівень колективної недовіри особового складу до командування з’єднань і частин 1 (Донецьк) та 2 (Луганськ) АК ЗС РФ, у першу чергу до російських офіцерів, які підозрюються у махінаціях з грошовим забезпеченням, причетності до розкрадання озброєння та іншого військового майна, а також зв’язках з місцевим криміналітетом.

 КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ