На рейдерів завели вже 5 кримінальних справ – Петренко

За фактами спроб захоплення майна відкрито 5 кримінальних проваджень. Про це розповів міністр юстиції Павло Петренко у Facebook після засідання парламентського аграрного комітету.

«Запущені з ініціативи уряду аграрні антирейдерські штаби вже демонструють перші результати. Нині відкрито 5 кримінальних проваджень за фактами спроб захоплень майна. За цей період часу мобільні групи відвідали понад 300 найвіддаленіших сіл, де тисячі українців отримали консультації з аграрних питань», –  написав Петренко.

Він уточнив, що це справи, які стосуються не лише майна великих холдингів, а й громадян – власників паїв та земельних наділів. 

За його словами, найближчим часом мають бути розглянуті ініціативи щодо обміну інформацією про зареєстровані договори оренди між реєстром Мін’юсту і кадастром, запуску системи контролю за земельною ділянкою з миттєвим оповіщенням власника про будь-які реєстраційні дії через СМС та унеможливлення проведення реєстрації без отримання інформації про ділянку з кадастру.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ