На річках України триває підйом води

За даними Укргідрометцентру,,у понеділок триватиме розвиток весняного водопілля на рівнинних річках країни. Про це повідомляє прес-служба ДСНС.

“На 4-8 см підніметься вода на Верхньому Дніпрі (Чернігівська область) із подальшим затопленням заплави. На 2-10 см підніметься вода на Пслі біля м.Суми, середній та нижній течії Ворскли, у пониззі Орелі із повільним подальшим затопленням заплав (Сумська, Полтавська область)”, – йдеться у повідомленні.

Водночас на 5-15 см підніметься вода на Десні, з подальшим затопленням заплав та обтопленням територій і об’єктів, розташованих на заплаві у Чернігівській, Сумській областях та порушенням транспортного сполучення у Городнянському районі Чернігівської області.

Окрім того, 16 квітня у верхів’ях Прип’яті відбуватиметься повільне зниження рівнів водопільної хвилі та поступове зменшення затоплення територій і господарських споруд в окремих населених пунктах у Ратнiвському районі Волинськоi областi.

Натомість на українській ділянці Дунаю біля м.Вилкове рівні утримуватимуться на небезпечних відмітках 155-165 см із підтопленням незаселених ділянок міста.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ