На Самбірщині відзначили День поля

26 липня поблизу села Велика Білина, що на Самбірщині відзначили День поля, так зване «Свято першого снопа». Відзначають це свято з нагоди початку збору урожаю зернових. За традицією перші зібрані снопи освятили. Про це повідомляє прес-служба ЛОДА.

Також аграрії показали як працює сільськогосподарська техніка, зокрема сучасні комбайни. Здійснив тест-драйв нової техніки й голова Львівської ОДА Олег Синютка.

«Цю землю треба не тільки любити і шанувати, треба передавати майбутнім поколінням, тим, які виросли у містах і не знають, яка це праця – виростити колосок із маленької зернинки, оцю культуру. Культуру посіву і жнив» – наголосив Олег Синютка.

Уже на старті жнив аграрії очікують врожай на Львівщині на рівні минулого року.

«Кліматичні умови склались таким чином, що Львівщина виграє перед іншими областями, зокрема південними і центральними, відповідно прогнозуємо те, що у нас буде зібрано зернових на рівні минулого року, або й дещо більше « – наголосила Людмила Гончаренко, заступник директора департаменту агропромислового розвитку Львівської ОДА.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ