На Сихові встановили «Лавки для мрій»

У Львові стартувала презентація зреалізованих проектів у рамках проекту «Громади в дії». На вихідних у сквері Гідності, за адресою пр. Червоної Калини, 109, відбулося урочисте відкриття інфраструктурного проекту «Лавки для мрій», – повідомляє прес-служба ЛМР.

Христина Тибінка, координатор мікрогромади «Санта-Барбара», зазначає, що громада Санта-Барбари є яскравим прикладом того, як швидко люди гуртуються навколо певної проблеми задля її вирішення.

«Громада показує, що якщо розпочинати з малого, можна досягнути великої цілі. Зараз Сквер Гідності стає завершеним простором, територією для відпочинку та комфортного дозвілля», – додала Христина Тибінка.

Завзяті активісти громади «Санта-Барбара» цілеспрямовано та впевнено йшли до своєї мети – облагороджувати та наповнювати Сквер Гідності потрібними, функціональними елементами.

«Громада «Санта-Барбари» досить цілеспрямовано підійшла до реалізації проекту, і саме тому зараз ми бачимо цей результат. Вони зуміли об’єднатися, подружитися і працювати злагоджено та продуктивно. Я впевнена, що попереду ще багато звершень та перемог, адже тепер кожен із них знає як і з ким варто змінювати свій район, місто», – зауважила Анастасія Лепуга, керівник проекту «Громади в дії».

За словами архітектора-проектанта Іллі Литвинчука, ці лавки проектували зручними та ергономічними. В першу чергу хотіли, аби кожному відвідувачу скверу, сидіти на цих лавках було комфортно, аби кожен зміг повністю розслабитися та відпочити.

«Процес творення цього простору, і особливо, що стосується лавок, був досить важливим і непростим для нас. Звісно, на кожному етапі виникало багато запитань, непорозумінь, і бувало ми вже хотіли опускати руки. Та відповідальність за благоустрій території свого району, все-таки, переважали, і ми рухалися далі. Мабуть якби не командна робота нічого б не вийшло. В таких починаннях важливо мати поруч завзятих однодумців, які готові віддано працювати заради такої доброї справи», – поділилася Наталя Піпа, активістка громади «Санта-Барбара».КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ