На Сихові вздовж трамвайної колії висаджують дерева

Львів озеленюють. Вздовж трамвайної колії на Сихові висаджують нові дерева: 23 платани та 24 тюльпанові дерева. Як повідомили у відділі комунального господарства Сихівської районної адміністрації, дерева висаджують вздовж трамвайної колії: від центру Довженка до поліклініки № 2 — 23 платани, і в протилежному напрямку до Дитячої поліклініки — 24 тюльпанові дерева. Про це інформують у прес-службі Львівської міськради.

«Загалом з бюджету було виділено 190 тис. гривень, за ці кошти також висадять дерева на вул. Сихівській, вул. Литвиненка, на розі вулиць Зубрівська-Морозна. Також на вулиці Сихівській створять живопліт і висадять нові кущі», — розповіла Анна Васік, спеціаліст відділу комунального господарства Сихівської Р А.

Нагадаємо, у місті вже висадили 7 тисяч дерев. Відділ екології та природних ресурсів Львівської міської ради просить мешканців не бути байдужими і також долучатися до осінньої висадки зелених насаджень.

До слова, на сайті міської ради є електронна карта, яка визначає приблизні місця висадки дерев, і ті дерева, які потрібні на цій території. Вона постійно наповнюється, кожен небайдужий мешканець може заглянути на карту, і якщо виникне бажання висадити дерево, може сам це дерево придбати, або звернутися у відділ екології, який також допоможе.

 КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ