На сьогодні у Львові накопичена півторамісячна норма сміття

Сьогодні, 12 червня, відбулось позапланове засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, під час якого прийнято рішення звернутись до голови ЛОДА, Прем’єр-міністра України, Секретаря РНБО України про оголошення Львова зоною надзвичайної екологічної ситуації. Про таке рішення також буде поінформовано Президента України та Голову ВРУ. Як розповів під час засідання комісії міський голова Львова Андрій Садовий, компанія-перевізник, яка обслуговує третину ринку, призупинила свою роботу, оскільки не має куди вивозити ТПВ. загалом у місті не вивезено півторамісячну норму сміття, – повідомляє прес-служба ЛМР.

«Сьогоднішня ситуація з вивозом ТПВ викликає занепокоєння. Йде процес накопичення невивезених майданчиків. Як ви знаєте, у Львові нещодавно працювало 6 компаній, які займалися вивозом відходів і поступово ці компанії потрапляють у форс-мажорні обставини, коли вони фактично не можуть вивозити відходи. Місяць тому припинила вивезення компанія «Екосвіт», яка фактично не мала можливості куди вивозити сміття. Ще одна компанія, яка не має можливості куди вивозити відходи, – це компанія «САТ». Починаючи з червня критична ситуація сталася у компанії «АВЕ», яка фактично має третину ринку міста Львова.

Компанія «АВЕ» має 3000 тонн невивезеного сміття на землі; ТзОВ «Санком-Львів» – 350 тонн на землі; «ЕКО-Львів» – 250 тонн; ТзОВ «Грінера» – 1500 тонн і компанія «САТ» у Франківському районі – 1700 тонн на землі.

Тобто на сьогоднішній день 6860 тонн ТПВ є на землі у місті Львові, що фактично є півторамісячною нормою відходів. Ще до цієї кількості кожного дня добавляється 500-600 тонн сміття. Тобто по Меморандуму ми можемо вивозити на сьогодні орієнтовно 80-100 тонн в день, ще 500 тонн – це питання відкрите. Сигнал компанії «АВЕ» є для нас дуже складним тому, що ця компанія має 30% ринку, і якщо вони сьогодні зупинилися і не мають роботи – це вже є реальна загроза надзвичайної ситуації.

Державні органи повинні моніторити ситуацію, але ви бачите, що перевізникам просто нема куди вивозити сміття і ситуація загострюється», – зазначив міський голова Андрій Садовий.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ17:40, п`ятниця, 16 листопада 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
15:57, п`ятниця, 16 листопада 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
14:01, п`ятниця, 16 листопада 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0