На українсько-польському кордоні можуть побудувати ще чотири пункти пропуску

Україна і Польща обговорюють можливість передбачити у бюджетах обох країн на 2018 рік коштів на будівництво на спільному кордоні чотирьох нових пунктів пропуску і ремонт двох діючих.

Про це заявив у середу українським журналістам голова Верховної Ради України Андрій Парубій під час Економічного форуму у Криниці-Здруй, повідомляє кореспондент Укрінформу.

“Одна з ідей, яку ми зараз проговорюємо, це – спільний об’їзд кордону України та ЄС і виділення коштів вже на наступний рік на будівництво чотирьох нових переходів тільки між Україною і Польщею і реставрацію двох переходів, які вже існують і потребують відновлення. Зараз важливо, щоб ми спільно з Польщею змогли проінспектувати наш спільний кордон і закласти в бюджет на 2018 році як з української, так і з польської сторони необхідні кошти для інфраструктури, для створення цих переходів”,- заявив Парубій.

На його переконання, розбудова сучасної прикордонної інфраструктури і збільшення кількості переходів дасть додаткові можливості для економічної співпраці і розвитку туризму.

Голова Верховної Ради зазначив, що розбудова інфраструктури реалізовуватиметься в рамках Карпатської стратегії.

Як повідомлялося, Парубій у рамках візиту до Криниці-Здруй зустрівся з маршалком Сейму Мареком Кухцінським, а також взяв участь в одній з дискусійних панелей на форумі. На завершення візиту він проведе зустріч з маршалком Сенату Станіславом Карчевським.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ