На «Збиранці» треба невідкладно проводити протиаварійні роботи, – Бабак

Під час сьогоднішнього брифінгу директор департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР Сергій Бабак наголосив, що роботи із укріплення тіла полігону та рекультивації Львівського міського полігону ТПВ у с. Великі Грибовичі потрібно проводити якнайшвидше.

«На «Збиранці» треба невідкладно проводити протиаварійні роботи по укріпленню і стабілізації тіла і рекультивації. Якщо подивитись на  полігон, там висять стіни, треба вирішувати ситуацію з біогазами. Тому перше питання – не допустити обвалу полігону. Для того, щоб це зробити, треба виположити полігон – зробити краї пологими. Це викладається такий «купол». І оце виположення треба робити невідкладно. Мова йде про те, щоб виконати протиаварійні роботи і рекультивацію полігону в Грибовичах.

Щоб розпочати ці роботи є два фактори. Це може робити підрядна організація, з якою міська рада заключить договір і буде оплачувати відповідні роботи. Проект є.  Він, можливо,  потребує коригування, бо пройшло вже 8 місяців. Але для початку цих робіт треба, щоб Малехівська сільська рада відвела 3,5 га земельної ділянки. Тому що  законодавством заборонено розпочинати будь-які роботи на земельній ділянці, яка відведена відповідним чином.

Є інший варіант – коли оголошується надзвичайна ситуація і це є повноваження органів надзвичайних ситуацій на виконання невідкладних протиаварійних робіт.

Але ми все таки маємо надію, що Малехівська рада зрозуміє, що це наша спільна відповідальність за те, що може там відбутись. І позиція «не робіть нічого» не є правильною», – наголосив директор департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР Сергій Бабак.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ