Нацполіція не має відношення до затримки “Інтерсіті”

В Національній поліції заявляють, що не мають жодного відношення до руху потяга “Інтерсіті” з Перемишля у Польщі. Про це йдеться у заяві відомства.

“У відповідь на заяви окремих політиків та громадських діячів щодо затримки відбуття потяга “Інтерсіті” сполученням “Перемишль – Київ” нібито за вказівкою з боку поліції, нагадуємо, що у своїй діяльності Національна поліція України керується Конституцією України, законами України та іншими нормативно-правовими актами. А відтак Національна поліція не має жодного стосунку до розкладу відправлення залізничного транспорту. Це питання не  в межах компетенції діяльності Нацполіції”, – йдеться у заяві.

Окрім того, у відомстві поінформували, що Національна поліція України не наділена повноваженнями щодо будь-якої діяльності на території іноземних держав.

Як повідомляв Укрінформ, відправлення “Інтерсіті” з польського Перемишля затягується більше ніж на годину через те, що від екс-голови Одеської облдержадміністрації Міхеїла Саакашвілі як особи “без дозволу на в’їзд в Україну” вимагали залишити потяг.

 Пасажири “Інтерсіті” в Перемишлі почали сваритися з депутатами, які супроводжують Саакашвілі.

Саакашвілі у свою чергу сказав, що не вийде з потяга.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ