Нардепи розглянули 3811 поправок до судової реформи

Голова Верховної Ради Андрій Парубій оголосив півгодинну перерву у засіданні парламенту. Як повідомляє кореспондент Укрінформу, народні депутати розглянули 3811 з 4383 поправок до законопроекту “Про внесення змін до Господарського процесуального кодексу, Цивільного процесуального кодексу, Кодексу адмінсудочинства України та інших законодавчих актів”, який входить до пакету судової реформи.

Після перерви, за словами Парубія, депутати не розглядатимуть поправок, а відбуватиметься зачитування депутатських запитів та виступи парламентаріїв.

Розгляд судової реформи триває уже шостий пленарний день.

Як повідомлялося, народні депутати 7 вересня розпочали розгляд законопроекту № 6232, яким передбачається внесення змін до Господарського, Цивільного процесуальних кодексів, Кодексу адміністративного судочинства та інших законодавчих актів.

Тиждень з 11 до 15 вересня був непленарним, тож з 19 вересня парламентарії продовжили розгляд законопроекту у другому читанні та протягом засідань завершили розгляд поправок до Господарського процесуального кодексу (загалом 1251), Цивільного процесуального кодексу (загалом 1335), Кодексу адмінсудочинства (всього 1137) та почали розглядати поправки до інших законодавчих актів (розглянули 88 поправок).

Згідно з Регламентом Верховної Ради, розгляд одного законопроекту може тривати довше, ніж одне засідання, але не може перериватися розглядом інших питань.



Коментарі



Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *



СХОЖІ НОВИНИ