Нідерланди вимагають у ПАРЄ поговорити про Крим, Донбас та МН17 – Ар’єв

На засіданні ad hoc комітету, яке відбудеться сьогодні, 23 січня, в рамках зимової сесії ПАРЄ, голландська делегація порушить питання відмови Росії співпрацювати з комісією з розслідування катастрофи літака рейсу МН17 у 2014 році на Донбасі. Українська делегація також ставитиме питання статусу участі у засіданні комітету Костянтина Косачова, який перебуває під санкціями. Про це перед початком засідання ПАРЄ повідомив журналістам віце-президент ПАРЄ, представник української делегації Володимир Ар’єв.

 

«Я бачив лист голови голландської делегації, який вимагає, щоб у тому числі на цьому засіданні ad hoc комітету одними з тем стали анексія Криму, агресія на Донбасі та відмова Російської Федерації співпрацювати зі слідчою групою, яка розслідує інцидент зі збиттям літака Малайзійських авіаліній», – зазначив Ар’єв.

За його словами, представників РФ чекає не дуже теплий прийом.

«В даному разі російські представники можуть багато цікавого дізнатися і почути. Не думаю, що ad hoc комітет буде для них теплим вітанням в стінах ПАРЄ», – прокоментував Ар’єв.

Стосовно участі у засіданні голови комітету Ради федерації Росії у міжнародних справах Костянтина Косачова, який перебуває під санкціями, то це питання також буде поставлено, запевнив представник української делегації.

«Ми ставили питання, що людина, яка перебуває під санкціями, не може брати участь, але у даному разі Асамблея вважає, що кого Росія прислала, той вже і буде. Ми будемо сьогодні ставити це питання на ad hoc комітеті, власне в якому статусі приїхали росіяни, оскільки є чітко затверджений склад ad hoc комітету і там немає тих, хто не є представниками національних делегацій. Російської делегації сьогодні де факто і де юре немає», – прокоментував Ар’єв.

Він вказав, що до росіян, які будуть присутні на комітеті сьогодні, буде багато питань.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ9:35, вівторок, 13 березня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
9:32, вівторок, 13 березня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
11:34, четвер, 8 березня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0