Німеччина дасть українському бізнесу кредити на 100 мільйонів

Німецько-Український фонд (НУФ) та український KredoBank підписали угоду з кредитування українських малих та середніх підприємств (МСП) на суму 100 млн гривень.

Про це у середу повідомило представництво Європейського Союзу в Україні.

«Уряд Німеччини підтримує Німецько-Український фонд з 1996 року. З того часу український бізнес отримав безліч можливостей, зокрема Програму сприяння розвитку МСП. Приєднання КредоБанку до програми поширюватиме доступ українських підприємців до позики в національній валюті на вигідних умовах», – заявив перший секретар Посольства ФРН Зебастіан Кноке.

Як зазначають у Представництві, KredoBank кредитуватиме МСП за ставкою 15% річних у гривні.

Угода входить до Програми сприяння МСП, що фінансується Урядом Німеччини через Німецький державний банк розвитку KfW та підтримується ініціативою Європейського Союзу EU4Business.

Серед пріоритетних для кредитування напрямів діяльності МСП – сільське, лісове та рибне господарство, переробна промисловість, тимчасове розміщення та організація харчування, постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря. Кошти нададуть на придбання і модернізацію обладнання, придбання, будівництво або реконструкцію приміщень, поповнення обігових коштів на розширення виробництва.

«Окрім практичних порад, як вийти на єдиний ринок ЄС та якнайкраще представити там свою продукцію, одна з головних цілей ініціативи EU4Business в Україні – покращити доступ малого та середнього бізнесу до доступного довгострокового фінансування в національній валюті. Ми раді співпрацювати з KfW в цьому напрямку, щоб українські МСП отримували користь від такого фінансування», – зазначила в. о. керівника торговельно-економічного відділу представництва Європейського Союзу в Україні Джозелін Гуіттон.

Нагадаємо, що в рамках Програми підтримки МСП Німецький державний банк розвитку KfW надасть Україні 300 млн грн на підтримку фінансування МСП протягом наступних 40 років. Першим до програми приєднався ProCredit Bank 5 вересня 2017 року.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ