Омелян обговорив оновлення рухомого складу Укрзалізниці з німецькими партнерами

Міністр інфраструктури України Володимир Омелян обговорив перспективу оновлення рухомого складу Укрзалізниці за підтримки німецьких партнерів. Про це повідомляє прес-служба Мінінфраструктури України за підсумками зустрічі, яка відбулась 12 жовтня 2017 року в Берліні.

“Сторони обговорили перспективу оновлення рухомого складу «Укрзалізниці» за підтримки німецьких партнерів, а також можливість включення України до транс’європейської транспортної мережі”, – йдеться у повідомленні.

Омелян наголосив, що Україна не може і надалі перебувати на узбіччі загальноєвропейської, а також транс’європейської транспортної логістики, і має хороші передумови для того, щоб стати частиною коридору для доставки товарів з країн ЄС до країн Азії і Сходу.

Питання активізації співпраці у залізничному секторі було також ключовим під час зустрічі міністра інфраструктури України із керівництвом Deutsche Bahn. Омелян висловив оптимізм з приводу відновлення двостороннього діалогу, який було перервано два роки тому, а також висловив сподівання, що і Укрзалізниця, і Deutsche Bahn знайдуть ефективну модель співпраці.

«Один з векторів – спільне відпрацювання маршрутів вантажоперевезень», – наголосив міністр інфраструктури.

Під час зустрічі із держсекретарем Райнером Бомбою сторони також обговорили можливість застосування німецького досвіду щодо розбудови цифрової інфраструктури в Україні, використання хмарних технологій та електронних сервісів у сфері транспорту.


КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ