Омелян: Втрати від корупції на Укрзалізниці – до 15 мільярдів щороку

Щороку втрати від корупційних дій на ПАТ “Українська залізниця” складають від 10 до 15 млрд грн.

Про це написав міністр інфраструктури України Володимир Омелян у Фейсбук.

“Щорічні втрати від корупції на УЗ – мінімум 10-15 млрд гривень. Цього вистачить і на партії, і на особисте збагачення, і на чорний піар проти всіх тих, які раптом вирішать боротися проти зловживань.15 млрд за 2014 рік – це швидкісна залізниця Одеса-Київ. 2,5 години – і Ви на морі. 15 млрд за 2015 рік – Київ-Львів-Варшава. 15 млрд за 2016 рік – Київ – Харків. 15 млрд за 2017 рік – 25 швидкісних пасажирських потягів Тарпан зі швидкістю 220 км/год. Причому, це забрані кошти в корупціонерів. Це додатковий ресурс! І задоволені громадяни модерної країни”, – написав урядовець.

Міністр наголосив, що при всіх таких “мегапроектах”, Укрзалізниця мала би планово оновлювати вантажний рухомий склад, успішно працювати зі світовими компаніями, співробітники отримували б пристойну зарплату.

Нагадаємо, перший заступник департаменту аудиту і контролю ПАТ “Укрзалізниця” Джакелі Вахтанг був затриманий вчора за спробу продати посаду на одній із регіональних залізниць за 300 000 дол США.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ