Паркувальний майданчик на Кривоноса, 6 працює цілодобово

Земельна ділянка на вул.Кривоноса, 6 у Львові внесена до переліку спеціальних земельної ділянок, визначених для забезпечення паркування транспортних засобів (ухвала ЛМР від 27.01.2011р №120 зі змінами, внесеними на підставі ухвали ЛМР від 30.06.1016р. №628). Таким чином, як для мешканців, так і гостей міста є можливість скористатися парковкою на вул. Кривоноса, 6 у м. Львові для паркування туристичного транспорту. Про це інформує Державне підприємство «Науково-дослідний інститут метрології вимірювальних і управляючих систем».

Також там повідомили, що площадка для паркування туристичних транспортних засобів на вул.Кривоноса, 6 у м. Львові розташована на земельній ділянці, яка належить до державної власності. Проведення тендера на визначення оператора парковки та укладення договору з Львівською міською радою про використання земельної ділянки, спеціально визначеної для забезпечення паркування транспортних засобів не потребується (таких договір укладається лише щодо вільних земельних ділянок, які належать до комунальної власності). Документи, які регламентують діяльність парковки на Кривоноса, 6 у Львові розроблені згідно з чинним законодавством та погоджені Відділом управління превентивної діяльності ГУ Нацполіції у Львівській області. На території парковки облаштовано платіжний термінал для оплати платіжними картками та готівкою. Парковка діє цілодобово.

Водночас раніше ТРК «Львів» з посиланням на прес-службу Львівської міськради повідомляла, що на вул.Кривоноса, 6 функціонує незаконна парковка. Згідно з наведеними даними ДП НДІ «Система»,  ця інформація не відповідає дійсності.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ