Парубій планує сьогодні-завтра підписати закон про освіту

Голова Верховної Ради Андрій Парубій планує підписати ухвалений парламентом закон “Про освіту” і невідкладно направити його на підпис Президенту в понеділок-вівторок, 18-19 вересня. Про це він сказав на брифінгу, повідомляє кореспондент Укрінформу.

Спікер зазначив, що профільний комітет зараз має провести технічні узгодження в тексті ухваленого закону відповідно до тих поправок, які були проголосовані парламентом 5 вересня, і передати йому на підпис остаточний варіант тексту.

“Я можу сказати публічно, що невідкладно, як тільки з комітету надійде закон до мене, як до Голови Верховної Ради України, я невідкладно його підпишу і направлю на підпис Президентові України. Сподіваюсь, що це станеться сьогодні ввечері або завтра зранку”, – зазначив Парубій.

Як повідомляв Укрінформ, 5 вересня Верховна Рада 255 голосами ухвалила закон “Про освіту”, що, зокрема, запроваджує 12-річне навчання в школі і передбачає три його рівні: початковий (4 роки), базовий середній (5 років) і профільний середній (3 роки).

14 вересня перший заступник голови Комітету ВР з питань освіти Олександр Співаковський заявляв, що завершується підготовка закону “Про освіту” для подання на підпис голові Верховної Ради та подальшого направлення Президенту.



Коментарі



Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *



СХОЖІ НОВИНИ