Парубій розпочав візит до Польщі зустріччю з колегою

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій розпочав візит до Польщі зустріччю з маршалом Сейму Республіки Польща Мареком Кухцінським. Про це повідомив посол України у Польщі Андрій Дещиця у Тwitter.

“Візит Голови ВРУ Андрія Парубія до Польщі для участі у форумі “Європа Карпат” у м. Криниця-Здруй розпочався зустріччю з маршалом Сейму Республіки Польща Мареком Кухцінським”, – написав Дещиця.

Як повідомляв Укрінформ, Голова Верховної Ради України Андрій Парубій вересня візьме участь у Конференції “Європа Карпат” у м. Криниця-Здруй (Республіка Польща) з метою обговорення актуальних проблем Карпатського регіону, окреслення шляхів їх розв’язання, а також підготовки реалізації спільних ініціатив.

Конференція “Європа Карпат”, започаткована у 2010 році Сеймом Республіки Польща, є майданчиком для зустрічей та дискусій парламентаріїв, представників урядів, органів місцевого самоврядування та неурядових організацій держав Карпатської Конвенції (Чехія, Угорщина, Польща, Румунія, Сербія, Словаччина, Україна).КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ