Парубій розповів, як залучити інвестиції в Карпати

Прикордонне співробітництво і максимально відкритий кордон зможуть дати поштовх для інвестицій в регіон. На цьому наголосив Голова Верховної Ради України Андрій Парубій, перебуваючи у суботу з робочим візитом на Львівщині, де взяв участь у заходах з нагоди Дня місцевого самоврядування та 10-річчя Асоціації “Єврорегіон: Карпати – Україна”, повідомляє офіційний веб-портал ВР.

“Я переконаний, що прикордонне співробітництво і максимально відкритий кордон зможуть дати поштовх для інвестицій в регіон і підвищити потенціал для розвитку туризму в наших Карпатах”, – сказав Парубій.

Він наголосив на необхідності максимальної підтримки карпатського регіону, адже це дасть змогу і основу виділяти необхідне фінансування для розвитку краю.

Глава парламенту підкреслив, що прикордонне співробітництво зможе дати серйозний поштовх “як для розвитку регіону, так і для збереження його особливого колориту”.

“Маємо зробити Карпатський регіон регіоном розвитку туризму, розвитку відновлювальних джерел енергії, нових умов ведення бізнесу, розвитку ремесел, захисту навколишнього середовища”, – підкреслив він, додавши, що такий напрямок роботи дозволить залучати не лише кошти державного і місцевого бюджетів, а й кошти інвесторів.

Парубій вручив нагороди за вагомий особистий внесок в утвердження засад місцевого самоврядування, соціально-активний розвиток територіальних громад, активну громадську діяльність і сумлінну працю кращим представникам місцевого самоврядування.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ17:40, п`ятниця, 16 листопада 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
15:57, п`ятниця, 16 листопада 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
14:01, п`ятниця, 16 листопада 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0