Парубій відкрив Раду

Голова Верховної Ради Андрій Парубій відкрив ранкове засідання Верховної Ради. Як повідомляє кореспондент Укрінформу, у сесійній залі зареєструвались 365 народних депутатів.

На засіданні присутні Прем’єр-міністр Володимир Гройсман, члени уряду, керівники центральних органів виконавчої влади, керівники судової гілки влади, представники громадських організацій і ЗМІ, глави диппредставництв іноземних держав.

Порядком денним засідання передбачений виступ Президента Петра Порошенка у Верховній Раді зі щорічним посланням про внутрішнє та зовнішнє становище України.

Крім того, народні депутати під час пленарного засідання мають розглянути три законопроекти щодо судової реформи – про внесення змін до Господарського процесуального кодексу, Цивільного процесуального кодексу, Кодексу адміністративного судочинства та інших законодавчих актів (у другому читанні); про внесення зміни до статті 540 Митного кодексу України щодо примусового виконання постанови органу доходів і зборів або суду про накладення штрафу(перше читання); про внесення зміни до статті 23 Бюджетного кодексу України щодо бюджетних призначень на забезпечення діяльності Конституційного Суду (також перше читання).

Крім того, парламентарії розглянуть у першому читанні законопроект про внесення змін до Податкового кодексу України щодо оподаткування доходів нерезидентів-інвесторів у цінні папери; проект змін до закону “Про добровільне об’єднання територіальних громад” щодо добровільного приєднання територіальних громад сіл, селищ до територіальних громад міст обласного значення; а також питання стосовно внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення протидії торгівлі людьми та захисту постраждалих осіб.

У другому читанні Рада розгляне законопроект про основні засади забезпечення кібербезпеки, проект закону про електронні довірчі послуги, законопроект про житлово-комунальні послуги і три проекти законів про внесення змін до Податкового, Митного, Бюджетного кодексів України щодо державної підтримки кінематографії.


КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ