Парубій відкрив Раду, депутати розглянуть бюджет

Голова Верховної Ради Андрій Парубій відкрив вечірнє пленарне засідання парламенту. В сесійній залі зареєструвалось 366 депутатів, повідомляє кореспондент Укрінформу.

“Вечірнє пленарне засідання Верховної Ради України оголошую відкритим”, – сказав Парубій.

Як повідомлялося, Рада продовжила своє вечірнє пленарне засідання до завершення розгляду у другому читанні законопроекту № 7000 “Про Державний бюджет України на 2018 рік”.

На вечірньому засіданні депутати розглянуть ряд питань, які були включені до порядку денного сесії і щодо яких було прийнято рішення розглянути їх у четвер. Зокрема, це стосується законопроектів, якими пропонується продовжити дію мораторію на продаж сільськогосподарських земель, законопроекту № 7342-1 “Про внесення змін до закону України “Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг” щодо надання повноважень Президенту України для забезпечення сталої діяльності НКРЕКП.

Окрім того, депутати також вирішили розглянути проект постанови про відкликання народного депутата Єгора Соболєва з посади голови парламентського Комітету з питань запобігання і протидії корупції.

Після розгляду цих та ряду інших питань депутати перейдуть до розгляду держбюджету на наступний рік.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ