Парубій відкрив Раду, у залі – 333 депутати

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій відкрив ранкове пленарне засідання парламенту. У залі зареєструвалися 333 народні депутати, повідомляє кореспондент Укрінформу.

 

“Ранкове пленарне засідання Верховної Ради України оголошую відкритим”, – сказав Парубій.

Як повідомляв Укрінформ, Верховна Рада 1 березня розгляне питання щодо звільнення з посади голови Національного банку Валерії Гонтаревої та призначення на цю посаду нового голови НБУ.

Разом з тим на порядку денному планується розгляд питань щодо інформаційної політики, два проекти постанов – “Про звернення Верховної Ради України до міжнародного співтовариства у зв’язку із незаконною підготовкою виборів Президента Російської Федерації на тимчасово окупованій частині території України – в АР Крим та Севастополі” та “Про звернення Верховної Ради України до парламентів іноземних держав та парламентських асамблей міжнародних організацій щодо засудження політичних репресій Російської Федерації проти громадян України внаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України та звільнення політичних в’язнів – громадян України”.

Далі парламентарії перейдуть до розгляду  законопроектів “Про Вищий антикорупційний суд” та “Про внесення змін до закону України “Про судоустрій і статус суддів” у зв’язку з прийняттям закону України “Про Вищий антикорупційний суд”.

Запланований також розгляд блоку питань паливно-енергетичного комплексу, щодо стабілізації діяльності Державного акціонерного товариства “Чорноморнафтогаз” у зв’язку з тимчасовою окупацією території України”.

До того ж, порядком денним передбачено розгляд питань ратифікації – президентського законопроекту 0163 “Про ратифікацію Гарантійної угоди (Проект доступу до довготермінового фінансування) між Україною та Міжнародним банком реконструкції та розвитку (повторне перше читання) та урядового 0175 “Про ратифікацію Угоди між Кабінетом міністрів України та урядом Республіки Молдова про спільний контроль осіб, транспортних засобів, товарів та предметів у спільних пунктах пропуску через українсько-молдовський державний кордон”.

На повторне перше читання винесено законопроект 6256 “Про внесення змін до законів України “Про комітети Верховної Ради України” та “Про центральні органи виконавчої влади” щодо оптимізації роботи комітетів Верховної Ради України та співвідношення предметів їх відання із сферами діяльності міністерств.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ