Парубій відкрив Раду, у залі 345 депутатів

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій відкрив ранкове пленарне засідання парламенту. Про це повідомляє кореспондент Укрінформу.

“Ранкове пленарне засідання Верховної Ради України оголошую відкритим”, – сказав він.

У сесійній залі зареєструватися 345 народних депутатів.

Як повідомляв Укрінформ, Рада у вівторок планує розглянути в першому читанні блок соціальних питань – урядовий законопроект № 6710 “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо соціального захисту осіб з інвалідністю)” та депутатський проект закону № 7161 “Про внесення зміни до Закону України “Про реабілітацію інвалідів України” щодо встановлення групи інвалідності учасникам антитерористичної операції”.

Також заплановано розгляд трьох проектів постанов, зареєстрованих народними депутатами, щодо заохочення молодих учених і педагогів: № 6752 “Про присудження премії Верховної Ради України найталановитішим молодим ученим у галузі фундаментальних і прикладних досліджень та науково-технічних розробок за 2016 рік”, № 6753 “Про призначення у 2017 році іменних стипендій Верховної Ради України для найталановитіших молодих вчених” і № 7364 “Про присудження щорічної Премії Верховної Ради України педагогічним працівникам загальноосвітніх, професійно-технічних, дошкільних та позашкільних навчальних закладів”.

Крім того, депутати голосуватимуть за включення до порядку денного сесії законопроекту № 7299 “Про внесення змін до Закону України “Про телебачення і радіомовлення” щодо інформаційної безпеки та протидії пропаганді держави-агресора”, згідно з яким держава зможе замовляти у телерадіоорганізацій виробництво передач, які поширюватимуться на тимчасово окупованих територіях України та в Інтернеті.

Далі Рада розгляне блок питань паливно-енергетичного комплексу. Зокрема, на повторне перше читання винесено депутатський законопроект № 3096-д “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення деяких аспектів нафтогазової галузі”, прийняття якого забезпечить умови для нарощування видобутку природного газу шляхом поновлення ресурсної бази вуглеводнів.

Для повторного розгляду з пропозиціями Президента України також буде внесено законопроект № 5370 “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо стабілізації діяльності Державного акціонерного товариства “Чорноморнафтогаз” у зв’язку з тимчасовою окупацією території України”.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ