Парубій відкрив Раду, в залі – 346 депутатів

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій відкрив ранкове пленарне засідання парламенту. Про це повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Ранкове пленарне засідання Верховної Ради України оголошую відкритим», – сказав він.

У залі зареєструватися 346 народних депутатів.

Як повідомляв Укрінформ, сьогодні першим блоком питань Рада планує розглянути три ратифікації: законопроект 0168 “Про ратифікацію Протоколу між Кабінетом міністрів України та Урядом Республіки Молдова про внесення змін до Угоди між Кабінетом міністрів України та Урядом Республіки Молдова про взаємний захист секретної інформації”, законопроект 0170 “Про ратифікацію Торговельної угоди між Урядом України та Урядом Королівства Таїланд” і президентський законопроект 0171 “Про ратифікацію Договору між Україною та Королівством Таїланд про взаємну правову допомогу у кримінальних справах”.

Далі депутати перейдуть до розгляду двох проектів постанов: “Про відзначення пам’ятних дат і ювілеїв у 2018 році” 7274 і “Про проведення парламентських слухань про охорону культурної спадщини на тему: “Стан, проблеми та перспективи охорони культурної спадщини в Україні” (квітень 2018 року)” 7294.

Після цього у парламенті розглядатимуть у другому читанні законопроект 6016-д “Про аудит фінансової звітності та аудиторську діяльність”, а також проект закону 2016 “Про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо захисту дітей від сексуальних зловживань та сексуальної експлуатації”. Так, згідно із законопроектом 2016, статеві зносини з особою, яка не досягла 16 років, вчинені повнолітньою особою, караються обмеженням або позбавленням волі до п’яти років. Якщо ж такі дії вчиняються родичами або піклувальниками, то їм може загрожувати позбавлення волі на строк від п’яти до восьми років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Крім того, у першому читанні Рада планує розглянути законопроект 6070 “Про внесення змін до статті 242 Кримінального процесуального кодексу України” і законопроект 6647 “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо порядку виїзду дитини за межі України”.

Насамкінець депутати матимуть ухвалити проект постанови “Про Рекомендації парламентських слухань про становище молоді в Україні на тему: “Формування та реалізація державної молодіжної політики в Україні в умовах децентралізації” 7383.

Решту дня з 16:00 нардепи працюватимуть у комітетах, фракціях і групах.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ