Парубій відкрив Раду: в залі присутні Гройсман і міністри

Голова Верховної Ради Андрій Парубій відкрив пленарне засідання парламенту. Як повідомляє кореспондент Укрінформу, у сесійній залі зареєструвалися 334 народні депутати.

На засіданні присутній Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман та міністри, оскільки порядком денним передбачена година запитань до уряду.

Також депутати  продовжать розгляд законопроекту № 6232 «Про внесення змін до Господарського процесуального кодексу України, Цивільного процесуального кодексу України, Кодексу адміністративного судочинства України та інших законодавчих актів» , який входить до пакету судової реформи.

Як повідомляв Укрінформ,  Голова Верховної Ради Андрій Парубій закрив засідання парламенту 7 вересня і перервав розгляд  законопроекту № 6232. До нього було подано більше 4300 поправок, парламентарії встигли розглянути лише  480 із них. 

Згідно із Регламентом Верховної Ради, розгляд одного законопроекту  може тривати більше одного засідання, але не може перериватися розглядом інших питань.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ