Парубій закрив ранкове засідання Ради

Голова Верховної Ради Андрій Парубій закрив ранкове пленарне засідання парламенту. Про це повідомляє кореспондент Укрінформу.

“Ранкове пленарне засідання Верховної Ради України оголошую завершеним. І прошу всіх депутатів прибути до зали на засідання о 16:00 для продовження розгляду питань паливно-енергетичного комплексу”, – сказав спікер.

Він нагадав, що наступним у порядку денному є розгляд законопроекту № 6229 “Про забезпечення прозорості у видобувних галузях”.

Як повідомлялося, під час ранкового пленарного засідання у вівторок, 19 грудня, Верховна Рада, зокрема, присудила 20 своїх премій в розмірі 20 тисяч гривень кожна молодим ученим в галузі фундаментальних і прикладних досліджень та науково-технічних розробок за 2016 рік, призначила 30 іменних парламентських стипендій найталановитішим молодим ученим в розмірі 2 тис. гривень щомісячно кожна та присудила свою щорічну премію 27 педагогічним працівникам загальноосвітніх, професійно-технічних, дошкільних та позашкільних навчальних закладів.

Також депутати замінили в законах термін «інвалід» на «людина з інвалідністю» – за ухвалення відповідного законопроекту № 6710 за основу і в цілому проголосувало 232 депутати.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ