Пенсійний вік: Оновленого тексту меморандуму з МВФ не існує – Розенко

Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко заявив, що не може підтвердити достовірність оприлюдненої в ЗМІ версії меморандуму про співпрацю України з МВФ. 

Про це він повідомив в ефірі телеканалу “112 Україна”.

“Я б просив менше звертати увагу на чергову порцію невідомих документів у ЗМІ. На сьогодні я не можу підтвердити справжність документів. Узгодженого оновленого тексту меморандуму між Україною і МВФ на сьогодні не існує”, – сказав він.

За його словами, уряд не підтримає підвищення пенсійного віку.

“Уряд не буде вносити до ВР ніяких законопроектів, які пропонують підвищення пенсійного віку… Ніякого шоку у пенсійному забезпеченні влада не допустить. Це в першу чергу збільшення доходів Пенсійного фонду, і за рахунок цього має скорочуватися дефіцит бюджету Пенсійного фонду”, – сказав він.

Раніше видання “Економічна правда” повідомило, що в його розпорядженні є остання версія меморандуму про співпрацю України з МВФ, в якій ідеться, що для продовження співпраці з МВФ Україні потрібно підвищити пенсійний вік, скоротити кількість держслужбовців і бюджетників та відкрити земельний ринок.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ