Пластуни передали мерії Вифлеємський вогонь миру

Сьогодні, 18 грудня, у переддень Святого Миколая, представники Львівського осередку Національної скаутської організації «Пласт» та організації «Скаутство Європи в Україні» передали міському голові Львова Андрію Садовому та працівникам Львівської міської ради Вифлеємський вогонь миру.

Вогонь перебуватиме у капличці Ратуші (каб. 116), тож запрошують приходити усіх працівників мерії та містян, щоб цей символ миру осягнув якомога більше людей.

«Дійсно, це вже є добра традиція, що Вифлеємський вогонь через усі свята є тут присутній, і багато людей, які працюють в місті, працюють для громади, також мають його у себе. Цей вогонь має дуже велику силу – він оберігає і він надихає. Вчора ми мали унікальну церемонію, коли ви передали Вифлеємський вогонь для громади міста, для всіх людей доброї волі – ми це робили урочисто під час відкриття нашої ялинки, тому мені приємно, що сьогодні ви маєте ще таку візитацію для тих людей, які працюють в місті. Обов’язково, щоб цей вогонь був у нас в капличці, тому що багато львів’ян вже знають, що можна завжди під час Різдвяних свят прийти в капличку та скористатися з Вифлеємського вогню», – сказав Андрій Садовий, міський голова Львова.

«З великою радістю приносимо сьогодні цей вогонь, і цього року ми разом вже з друзями-скаутами Європи поширюємо цей вогонь по місту Львову, бо нас  багато і ми маємо одну мету – допомагати іншим. Бажаємо в наступному році розквіту, успіхів та натхнення вам і усім вашим працівникам, розквіту нашому місту», – сказав Матвій Дух, голова осередку «Пласту» у Львові.

Зазначимо, що саме Вифлеємський Вогонь завжди був передвісником свят, затишку і всього теплого, з чим нам асоціюється Різдво. Ідея Вогню і його проста символіка сприйнялися українською громадою, і впродовж останніх років для багатьох Вогонь став доповненням під час святкування Різдва Христового. Тому Вогнем з Вифлеєму люди запалюють свічки на Святу Вечерю. Традиційно Вогонь зберігається у церкві до Йордану, а потім його можна погасити. Люди можуть брати Вогонь на кожну Святу Вечерю.

Додамо, що в рамках передсвяткових традицій, 21 грудня пластуни планують зустріч з польськими харцерами на кордоні з Польщею.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ