Покласти край туберкульозу: Кабмін затвердив спеціальну програму

На сайті Кабінету міністрів оприлюднена схвалена урядом концепція загальнодержавної цільової соціальної програми протидії захворюванню на туберкульоз (ТБ) на 2018-2021 роки. Як зазначається на Урядовому порталі, метою документа є стабілізація рівня захворюваності, зменшення рівня смертності та підвищення ефективності лікування хворих.

 

Міністри переконані в тому, що ухвалення програми допоможе досягти цілей плану дій по боротьбі з туберкульозом для Європейського регіону ВООЗ на 2016-2020 роки, сприяючи тим самим досягненню мети глобальної стратегії “Покласти кінець ТБ” — зупинити епідемію туберкульозу. А саме до 2035 року: на 95% зменшити смертність від ТБ порівняно з 2015 роком, досягти рівня захворюваності менше 10 на 100 тисяч та з нульовим рівнем страждань від ТБ. До 2050: досягти нульового рівня смертності від туберкульозу та нульового рівня захворюваності.

Виконання програми також дасть змогу забезпечити: 100% доступ до безперервної діагностики ТБ шляхом закупівлі витратних матеріалів, 100% доступ до лікування всіх хворих на ТБ шляхом впровадження пацієнто-орієнтованого підходу, 100% доступ до консультування та тестування на ВІЛ/СНІД тощо.

Як повідомляв Укрінформ, розпорядження про схвалення цієї концепції було прийняте Кабміном ще 27 грудня 2017 року.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ