Наступного року цілком реально отримати 5% зростання ВВП – Прем’єр

Наступного року цілком реально отримати 5% зростання ВВП – Прем’єр

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман вважає, що попри прогнозоване на наступний рік зростання економіки на 3% цілком реально отримати 5%. Про це керівник уряду заявив у середу, виступаючи на Міжнародному саміті мерів у Києві, повідомляє кореспондент Укрінформу.

 

“Наступного року очікується зростання національної економіки на рівні трохи більше 3 відсотків. Ми  зупинили падіння національної економіки, але цього недостатньо. Я вважаю, що 5 і більше відсотків зростання національної економіки є абсолютно реальним завданням”, – сказав Гройсман.

 

За його словами, 3% прогнозованого зростання – це більше 400 млрд виробленої продукції  порівняно з 2017 роком. “Тому ми можемо прорахувати, скільки і якого національного продукту ми маємо виробити, щоб отримати більше зростання”, – зазначив він.

Однак досягти таких результатів, на його переконання, можливо лише за ефективної роботи всіх регіонів. “Без вас цього не  відбудеться. Нам для зростання потрібні інвестиції, а інвестиції приходять туди, де є верховенство права і питання доброзичливості системи до тих, хто робить реальну економіку. Якщо ми передали на місця 100 млрд, то цей ресурс має бути примноженим. Він має зростати і зростати через реальний сектор”, – підкреслив Гройсман, звертаючись до мерів міст.


КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ